Ir atkal pienācis laiks šim ļoti nozīmīgajam notikumam, kas zināms kā Ventspils Augstskolas Studentu padomes (VeA SP) vēlēšanas

Ja Tu vēlies kandidēt VeA SP biedru sastāvam, tev ir jāizpilda sekojoši soļi:
- Vispirms jāiepazīstas ar VeA SP nolikumu un Vēlēšanu nolikumu (ej.uz/veaspnolikums un ej.uz/veaspvelesanunolikums)
- Jāiepazīstas ar amatu aprakstiem (ej.uz/amatuaprakst)
- Jāaizpilda pieteikums (ej.uz/velesanupieteikums), kurā Tavu kandidatūru apstiprina vismaz 10 Ventspils Augstskolas studējošie, kuri paši nekandidēs uz vēlēšanām, kā arī jāievēro, ka apliecināt ar parakstu drīkst tikai vienu kandidātu. Tas nozīmē, ka, pirms atbalsti kādu, apdomā savu izvēli kārtīgi. 
- Jāuzraksta motivācijas vēstule brīvā formā, aptuveni 400 vārdi, kurā norādi savu kursu un fakultāti, kurā mācies, motivāciju un mērķi, darboties VeA SP, iepriekšējo pieredzi (ja tāda ir kādā līdzīgā organizācijā) un citus faktus, kas par Tevi būtu interesanti
- Pēdējais solis ir dokumentu iesniegšana. Iepriekšējos dokumentus un arī Tavu foto (tas būs pieejams publiskai apskatei) līdz 24.marta 23:59 jāiesniedz VeA SP Vēlēšanu komisijai B5 telpā, kā arī jāiesūta elektroniski Rebekai Patrīcijai Helmanei - s7_helman_r@venta.lv 

No 25.marta līdz 7. aprīlim ar kandidātiem varēs iepazīties pie Studentu padomes telpas (B5).VeA SP biedru vēlēšanas elektroniskā formā notiks no 1.aprīļa līdz 7.aprīlim. Vēlēšanās drīkst piedalīties jebkurš Ventspils Augstskolas studējošais.

Ja nav iespējams kādam izprintēt parakstu lapu, to var saņemt arī SP telpā.

Jautājumu gadījumā,droši var vērsties pie Vēlēšanu komisijas vai šī brīža priekšsēdētājas:
Rebeka Patrīcija Helmane – s7_helman_r@venta.lv
Arta Uzkalne – s7_uzkaln_a@venta.lv
Laura Pavloviča – s7_pavlov_l@venta.lv 
SP priekšsēdētāja Anna Fedotovska – s6_fedoto_a@venta.lv 

Ar cieņu,
Vēlēšanu komisija

14.novembrī atklātā studentu atpūtas telpa ir brīvi izmantojama studentiem brīvā laika pavadīšanai un dažādu pasākumu organizēšanai.

Lai organizētu pasākumus, to nepieciešams iepriekš rezervēt, rakstot iesniegumu Studentu padomes priekšsēdētājai Annai Fedotovskai, norādot pasākuma nosaukumu un īsi izklāstot to, kāda veida pasākums tas būs, ja nosaukums to neatspoguļo, norises datumu un laiku, kad tas sāksies un beigsies, plānotie pasākuma apmeklētāji un to skaits, kā arī atbildīgo personu, telefona numuru un e-pasta adresi. (iesnieguma paraugam pievienoti komentāri).
Iesniegumu var iesniegt Studentu padomes telpā (B5) un pēc apstiprināšanas atbildīgā persona saņems e-pastu par to, vai laiks ir brīvs un ir atļauts šo telpu izmanot.
Drīzumā telpā būs pieejams arī stacionārs projektors un skaņas iekārta, bet šobrīd, kamēr tā nav, iesniegumā nepieciešams norādīt, kāda veida tehnika būs nepieciešama, lai varam to nodrošināt uz pasākuma laiku.

Lai saprastu, kuri laiki ir brīvi, lai organizētu pasākumus vai saprastu to, vai telpa ir brīva, lai tur mācītos/atpūstos, nepieciešams apmeklēt saiti: ej.uz/StudentuAtputa , kur bez autentifikācijas ir pieejams aktuālais pasākumu grafiks, kuros laikos telpa ir rezervēta slēgtiem vai atvērtiem pasākumiem.

Šo ieteicams ņemt vērā ne tikai organizatoriem, rakstot iesniegumu, bet arī telpas apmeklētājiem.

Ja telpu vēlas izmantot cilvēki/organizācijas, kas nav studenti vai kuru sastāvā nav studenti (tiek izskatīts katrs gadījums individuāli), tad tiek piemērota stundas likme telpas īrei pēc Ventspils Augstskolas mājaslapā (venta.lv) pieejamās cenu lapas.

Studenti un studentu organizācijas telpu pasākumiem drīkst izmantot bez īres maksas, iepriekš iesniedzot iesniegumu Studentu padomei un saņemot rakstisku apliecinājumu.

IESNIEGUMS studentu atpūtas telpas rezervācijai.pdfIESNIEGUMS studentu atpūtas telpas rezervācijai.pdf