Ventspils Augstskolas Studentu padomes rīkotais pašizaugsmes seminārs "Iestūmiens 2019", pieaicināto lektoru prezentācijas.

Esi_aktivs_un_vesels.pptxEsi_aktivs_un_vesels.pptx

14.novembrī atklātā studentu atpūtas telpa ir brīvi izmantojama studentiem brīvā laika pavadīšanai un dažādu pasākumu organizēšanai.

Lai organizētu pasākumus, to nepieciešams iepriekš rezervēt, rakstot iesniegumu Studentu padomes priekšsēdētājai Annai Fedotovskai, norādot pasākuma nosaukumu un īsi izklāstot to, kāda veida pasākums tas būs, ja nosaukums to neatspoguļo, norises datumu un laiku, kad tas sāksies un beigsies, plānotie pasākuma apmeklētāji un to skaits, kā arī atbildīgo personu, telefona numuru un e-pasta adresi. (iesnieguma paraugam pievienoti komentāri).
Iesniegumu var iesniegt Studentu padomes telpā (B5) un pēc apstiprināšanas atbildīgā persona saņems e-pastu par to, vai laiks ir brīvs un ir atļauts šo telpu izmanot.
Drīzumā telpā būs pieejams arī stacionārs projektors un skaņas iekārta, bet šobrīd, kamēr tā nav, iesniegumā nepieciešams norādīt, kāda veida tehnika būs nepieciešama, lai varam to nodrošināt uz pasākuma laiku.

Lai saprastu, kuri laiki ir brīvi, lai organizētu pasākumus vai saprastu to, vai telpa ir brīva, lai tur mācītos/atpūstos, nepieciešams apmeklēt saiti: ej.uz/StudentuAtputa , kur bez autentifikācijas ir pieejams aktuālais pasākumu grafiks, kuros laikos telpa ir rezervēta slēgtiem vai atvērtiem pasākumiem.

Šo ieteicams ņemt vērā ne tikai organizatoriem, rakstot iesniegumu, bet arī telpas apmeklētājiem.

Ja telpu vēlas izmantot cilvēki/organizācijas, kas nav studenti vai kuru sastāvā nav studenti (tiek izskatīts katrs gadījums individuāli), tad tiek piemērota stundas likme telpas īrei pēc Ventspils Augstskolas mājaslapā (venta.lv) pieejamās cenu lapas.

Studenti un studentu organizācijas telpu pasākumiem drīkst izmantot bez īres maksas, iepriekš iesniedzot iesniegumu Studentu padomei un saņemot rakstisku apliecinājumu.

IESNIEGUMS studentu atpūtas telpas rezervācijai.pdfIESNIEGUMS studentu atpūtas telpas rezervācijai.pdf